• faceperfectprimer

24 ORE CARE PERFECTION FONDÖTEN

24 ORE CARE PERFECTION
Yeni trendler, ten makyajında günlük güzellik rutinine yüz bakımını da dahil ediyor.
Günümüzün modern tüketicileri, günlük güzellik rutininde kullanabilecekleri hem yoğun nem sağlayan hem de cilt bakımına yardımcı olan bir fondöten arayışı içindeler.
Deborah Milano, kozmetiğin son trendlerinden biri olan bu mükemmel sonuç için formüle edilmiş, uzun süre kalıcılık sağlayan ve nemlendirici içeriğiyle rahat hissettiren yeni 24ORE CARE PERFECTION ile fondöten serisini genişletiyor.
Kadifemsi mat bitişi, yüksek kapatıcılığıyla ciltte maske etkisi yaratmayan hafif yapısı ve rahat uygulamasıyla uzun süre kalıcıdır.
Rötuşa gerek duymaksızın kusursuz bir cilt görünümü sağlamakla birlikte cilt, fark edilir şekilde günden güne daha güzel, pürüzsüz ve nemli hale gelir.


Formül
Uzun süre kalıcı 24ORE CARE PERFECTION fondöten, yenilikçi “Ultra Doldurucu Kürecikler” içeren hiyalüronik asit karışımı ile ön plana çıkıyor. Patentli hiyalüronik asit sayesinde cilt 10 saate kadar gözle görülür şekilde nemli kalır.
Hiyalüronik asit sünger görevi görerek moleküler ağırlığının yüzlerce katı suyu hapseder ve cilt dokusuna en uygun seviyede nem verme garantisi sunar. Bu sayede cilt nem ve elastikiyet kazanır.
Kadifemsi yapısı ve ultra hafif mat bitişi sayesinde tam kapatıcılık ve üstün konfor sağlar. Soft focus etkili micro-küreler ile gözeneklerin ve lekelerin görünümünü azaltırken cildi tüm çevresel etkilere karşı koruyan bir film görevi görür. Cilt günden güne daha yumuşak ve güzel görünür.
Yağsız. Hipoalerjenik**.
SPF20.

* Uygulamadan 10 saat sonra yapılan testlere göre, deneyen kişilerin %100’ünde daha nemli bir cilt görülmüştür.
Klinik testler 20 kişi üzerinde 15 ve 30 günlük kullanım sonuçlarına göre yapılmıştır.
** Alerji risklerini minimize eden formülle üretilmiştir.

Come usarlo