• ddcream

DD DAILY DREAM

DD Daily Dream ileri teknolojinin getirdiği eşsiz mükemmellikte, HEPSİ-BİR-ARADA fondötendir. Öncü nitelikte yaşlanma karşıtı içerikle formüle edilmiş kremsi akıcı yapıdaki ürün, biyolojik tamamlayıcı pigmentler ve aydınlık düzelticiyle cildin daha dolgun görünmesini ve anında görünümünü ve dokusunu kusursuzlaştırır. 30 yaş üzeri kadınlar için tavsiye edilen DD Daily Dream Fondöten kusurları örter ve gizler, derinlemesine nem verir ve cildi korur, renk eşitsizliğini ve koyu lekeleri önler ve minimize eder, cildi aydınlatır ve canlandırır ve cilde daha genç bir görünüm verir. Anında cilt daha pürüzsüz, ince yapılı ve eşit tonda görünüm kazanır. Çizgiler ve renk eşitsizliği anında kaybolmuş görünür. Cilt aydınlanır.

DD Daily Dream son derece etkili içeriklerden oluşan karışımıyla cilt kusursuzluğunu ve eşsiz cilt bakım performansını bir arada sunar. Yumuşak, kremsi yapısıyla ve büyüleyen çiçeksi ve canlandıran yeşil notalara sahip hassas parfümüyle, fondöten ciltte eriyerek daha pürüzsüz, eşit tonda ve aydınlık bir bitiş sağlar. SPF 15 içerir.

Come usarlo

DD Daily Dream harika hepsi-bir-arada üründür: cilt bakım, makyaj bazı ve makyaj. Ama kusursuz aydınlıkta bir bitiş yakalamak için, bir gündüz kremiyle birlikte kullanmak her zaman daha iyi bir fikirdir.