• perfectnatural

FONDOTINTA PERFECT&NATURAL

Yeni Perfect & Natural Fondöten paraben, silikon, petrolat ve akrilat içermeyen formüle sahiptir. Akışkan yapısı yumuşak ve kadifemsi bir bitiş sağlar, ciltle anında mükemmel bir uyum göstererek cilde “sağlıklı ve nemlenmiş” bir etkiyle pürüzsüz ve doğal bir görünüm verir.
Orta derecede kapatıcılık sağlayan bu fondöten, içerdiği bitki özlü doğal nemlendiriciler sayesinde cildin görünümünü iyileştirir, cilt kusurlarının görünümünü minimize eder, gözeneklerin görünümünü azaltır ve yüzdeki yağlı bölgelere mat görünüm verir. Çoklu işleve sahip doğal içerikler cilt üzerinde bir film tabaka oluşturarak cildi dış etkenlere karşı korur, uzun süre nemli kalmasını sağlar ve makyajın kalıcılığını artırır.
SPF15 ile ışın yaşlanmasına karşı korur.
Hipoalerjeniktir *
* alerji riskini minimize edilecek şekilde test edilmiştir.

Deborah Milano Perfect & Natural Fondöten önünde şeffaf pencere sayesinde istenen renk tonunu kolayca bulmayı sağlayan tüp ambalaja sahiptir. Deborah Milano Perfect & Natural Fondötenin ambalajı da PE bileşimlerinden üretilmiştir ve geri dönüştürülebilir.

Perfect & Natural Fondötenin 6 renk tonu bulunmaktadır: 00 - Ivory 01 - Light Beige 02 - Light Rose 03 - Beige 04 - Sand 05 - Apricot

Come usarlo