FONDÖTEN: BB Mİ, CC Mİ YOKSA DD Mİ?

presented by Makeupdelight

HERKES MÜKEMMEL BİR CİLTLE DOĞMUYOR AMA BİRAZ FONDÖTEN YARDIMIYLA DOĞAL BİR GÖRÜNÜMLE KUSURLARI GİZLEMEK MÜMKÜN!

BİR ÇOK FONDÖTEN TÜRÜ VAR VE HER BİRİ BELİRLİ BİR CİLT TİPİ İÇİN UYGUNDUR: NORMAL, KURU, YAĞLI VEYA KARMA VE GENÇ VEYA OLGUN CİLT.

BU YAZIDA, SİZE CİLDİMİZ İÇİN EN UYGUN OLAN FONDÖTENLERDEN BAZILARINI GÖSTERECEĞİM, ÖZELLİKLE DE FORMÜLLERİYLE MAKYAJ DÜNYASINDA ÇIĞIR AÇAN BB, CC VE DD KREMİ!

ADIM ADIM
 • 1

  DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ BİR TEN MAKYAJI İÇİN EN TEMEL ADIMLARDAN BİRİ, CİLT TONUMUZA EN UYGUN OLAN FONDÖTEN RENGİNİ SEÇMEKTİR. BUNUN EN BASİT VE AYNI ZAMANDA EN ETKİLİ YÖNTEMİ, İKİ YA DA ÜÇ RENGİ BOYNUMUZA YAKIN BİR BÖLGEDE DOĞRUDAN CİLDİMİZ ÜZERİNDE DENEMEKTİR: TEN RENGİMİZE EN YAKIN OLAN TON BİZİM TONUMUZDUR!

 • 2

  BB KREM (BEAUTY BALM) 5’İ BİR ARADA BİR ÜRÜN OLUP, DAHA GENÇ (YAĞLI YA DA KARMA) CİLTLER İÇİN FAVORİMDİR: TEK BİR HAREKETLE NEM VERİR, RENK EŞİTLİĞİ SAĞLAR, PÜRÜZSÜZLEŞTİRİR VE CİLDİ KORUR (20 FAKTÖR GÜNEŞ KORUMASI). MENEKŞE KOKUSUNA SAHİPTİR VE BANA GÖRE İDEAL UYGULAMA ŞEKLİ (HIZLI VE PRATİK) DOĞRUDAN PARMAKLARINIZLA OLACAKTIR!

  BB CREAM 5 IN 1

 • 3

  CC KREM (CREAMY CORRECTING) 8’İ BİR ARADA BİR ÜRÜN OLUP, HİYALÜRONİK ASİT VE A,C VE E VİTAMİNLERİ İÇERİR. MAKYAJ BAZI / CİLT DÜZELTİCİ / FONDÖTENDİR VE NEM VERMENİN YANI SIRA LIFTING VE ANTİOKSİDAN ETKİYE SAHİPTİR. DAHA FAZLA KAPATILIK İSTEYEN NORMAL VE KURU CİLTLER İÇİN UYGUNDUR. ÜRÜNÜN İÇİNDE YER ALAN SÜNGER İLE UYGULAYIN.

  CC CREAM 8in1

 • 4

  DD KREM (DAILY DREAM) DEBORAH MILANO’NUN YENİ FONDÖTENİDİR. LEKELERİ KAPATIR VE RENK EŞİTSİZLİĞİNİ ORTADAN KALDIRIR, CİLDİ CANLANDIRIR VE AYDINLIK BİR GÖRÜNÜM VERİR.

  DD DAILY DREAM

 • 5

  KUSURLARI GİZLEYEN BİR MAKYAJ BAZI ARAYAN VE AYNI ZAMANDA CİLT BAKIMI DA SAĞLAYACAK BİR ÜRÜN İSTEYEN “ 30 YAŞ ÜSTÜ ” KADINLAR İÇİN ' ANTI-AGING ' FONDÖTEN. İDEAL UYGULAMAYI BİR FIRÇAYLA YA DA NEMLİ BİR SÜNGERLE YAPABİLİRSİNİZ

 • 6

  DD KREM'DEN ÖNCE VE DD KREM'DEN SONRA! GÖZ FARI 24ORE VELVET MAT 71 NUMARA VE RUJUM DA MILANO RED 2 NUMARA