HERKES İÇİN... MASKARA!

presented by Makeupdelight

 

MASKARA BİZ KADINLARIN EN BÜYÜK MÜTTEFİKLERİNDEN BİRİDİR: TEK BİR UYGULAMA VEYA BİRAZ DAHA FAZLASIYLA, GÖZLERİMİZE GÜÇLÜ BİR İFADE VERMEMİZİ SAĞLAR! HER KADIN FARKLI ŞEKİLDE KİRPİKLERE SAHİPTİR: UZUN, KALIN, KISA, GÜZEL KIVRIMLI, DÜZ… İŞTE TAM BU NEDENLE MASKARA TERCİHİNİN DE KİŞİYE UYGUN OLMASI GEREKİR…! BU YAZIDA, FAVORİ MASKARALARIMI VE ÖZELLİKLERİNİ SİZLERE ANLATACAĞIM

ADIM ADIM
 • 1

  KİRPİKLERİ BAŞTAN YARATMAK İÇİN İDEALDİR! EXTRAORDINARY 5IN1 MASKARA’NIN SİLİNDİR FIRÇASI HEM KISA HEM DE UZUN KİRPİKLERİ YAKALAR: UZUN SÜRELİ KALICI FORMÜLE, HACİM VERME VE UZATMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.

  mascara EXTRAORDINARY 5 in 1

 • 2

  İŞTE 5IN1 EXTRAORDINARY MASKARA İLE “ÖNCE VE SONRA” GÖRÜNÜMÜ!

  mascara EXTRAORDINARY 5 in 1

 • 3

  SEYREK KİRPİKLERİ OLAN VE GÜÇLENDİRMEK İSTEYENLER İÇİN. LASH CREATOR VOLUME & CARE’İN UZUN VE ORTA KALINLIKTA FIRÇASI VARDIR: KİRPİKLERİN BÜYÜMESİNİ VE KALINLAŞMASINI ARTTIRAN İÇERİKLERE SAHİPTİR.

  MASCARA LASH CREATOR VOLUME&CARE

 • 4

  KİRPİKLERİNE DERİNLİK VERMEK İSTEYENLER İÇİN İDEALDİR. 24ORE ABSOLUTE VOLUME MASKARANIN FIRÇASINDAKİ KILLAR KISA VE KALINDIR. TÜM KİRPİKLERE HACİM VERİR!

  MASCARA 24ORE ABSOLUTE VOLUME

 • 5

  BLACK +LONG WATERPROOF MASKARANIN FIRÇASININ KILLARI UZUN VE İNCEDİR: SUYA DAYANIKLI FORMÜLÜ KOLAY SULANAN GÖZLER, DAHA NEMLİ GÜNLER VEYA… HAVUZA DALMAK İÇİN İDEALDİR!

  MASCARA BLACK+LONG WATERPROOF

 • 6

  GÜR AMA KISA KİRPİKLERİ OLANLAR İÇİNDİR. MY LONG MASKARANIN İNCE FIRÇASI VARDIR: İÇERİĞİNDEKİ “HI-EXTEND” KOMPLEKSİ KİRPİKLERE UZUNLUK VE ESNEKLİK SAĞLAR.

  MY MASCARA LONG

 • 7

  SEYREK VE DÜZ KİRPİKLEİR OLANLAR İÇİNDİR. DEFINITIVE VOLUME & CURL MASKARANIN KISA VE İNCE KILLARI VARDIR: KİRPİKLERE %33 EKSTRA KIVRIM SAĞLAR!

  MASCARA DEFINITIVE VOLUME&CURL